اجاره مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی

مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی را می‌توان یکی از بزرگترین مجموعه‌های ارائه دهنده سالن و آمفی‌تئاتر در تهران دانست. این مرکز با ۷ سالن حرفه‌ای در سال ۸۸ و در زمینی به وسعت ۷ هزار مترمربع افتتاح شد؛ پس از آن به دلیل امکانات گسترده و موقعیت مناسب برای برگزاری همایش، مورد توجه بسیاری از سازمان‌ها و نهادها قرار گرفت. ازجمله امکانات برتر این مرکز می‌توان به فضای نمایشگاهی ۲۸۰۰ متری، پارکینگ با ظرفیت ۳۰۰ خودرو و رستوران مجلل با ظرفیت پذیرایی از ۸۰۰ نفر اشاره کرد.

مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی با داشتن سیستم‌های نورپردازی، صدابرداری و تصویربرداری حرفه‌ای، بهترین میزبانی را برای برگزاری کارگاه‌های آموزشی و گردهمایی‌های عمومی ارائه می‌دهد. توزیع یکنواخت صدا در سالن، صندلی‌های ارگونومیک، بلندگوهای Surround، دیواری و مانیتور، میکسر، آمپلی فایرهای حرفه‌ای و دیتا پروژکتورهای قدرتمند و غیره همگی کمک می‌کنند تا شرکت‌کنندگان یک تجربه خاطره‌انگیز را در این فضا تجربه کنند.

اگر می‌خواهید از فرصت بی‌نظیر برگزاری همایش در این مرکز بهره‌مند شوید، پیشنهاد می‌کنیم از هم اکنون تا پر نشدن ظرفیت سالن‌ها، به سایت رسمی سلام حرفه‌ای مراجعه کنید. در این سایت می‌توان برای اجاره سالن همایش در تهران با بهترین قیمت اقدام کنید. فرایند رزرو و اجاره سالن در این سایت، در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

سالن‌های مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی

سالن‌های مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی به شرح زیر است:

  • تالار ابوریحان بیرونی: با ظرفیت ۶۵۰ نفر و مساحت ۱۰۰۰ مترمربع با امکاناتی مانند ویدئو وال، پانل اختصاصی، برق اضطراری، اینترنت، سالن غذاخوری، فضای نمایشگاهی، اتاق ویژه هنرمندان، اتاق مذاکرات و غیره
  • تالار علامه طباطبایی: با ظرفیت ۱۵۰ نفر و مساحت ۲۰۰ مترمربع مدل سینمایی مناسب برگزاری کارگاه‌های آموزشی و جلسات علمی
  • تالار خوارزمی: با ظرفیت ۱۵۰ نفر و مساحت ۲۰۰ مترمربع مدل تالار سینمایی مناسب نشست‌های علمی، خبری و کارگاه‌های آموزشی
  • تالار استاد شهریار: با ظرفیت ۹۰ نفر و مساحت ۱۴۰ مترمربع در طبقه سوم و مناسب کارگاه‌های آموزشی و نشست‌های علمی
  • سالن کنفرانس پروین اعتصامی: با ظرفیت ۷۵ نفر و مساحت ۲۰۰ مترمربع مناسب جلسات کاری و علمی
  • سالن کنفرانس حکیم خیام: با ظرفیت ۴۵ نفر و مساحت ۱۴۰ مترمربع در طبقه دوم و مناسب جلسات کاری و علمی
  • سالن کنفرانس شیخ بهایی: ظرفیت ۴۵ نفر و مساحت ۱۴۰ مترمربع در طبقه اول و مناسب کاربردهای چندمنظوره و جلسات کاری و علمی

در هرکدام از این سالن‌ها می‌توانید از امکاناتی مانند نورپردازی مناسب، سیستم صدابرداری و تصویربرداری حرفه‌ای بهره‌مند شوید.

اجاره سالن همایش مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی

برای اجاره سالن همایش در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی، بهتر است به پارامترهایی مانند تعداد صندلی، امکانات و تجهیزات و همچنین برخورداری از فضای نمایشگاهی یا رستوران توجه کنید. در صورتی که می‌خواهید قیمت و امکانات سالن‌های این مرکز را با هم مقایسه کنید، می‌توانید به سایت سلام حرفه‌ای مراجعه کرده و از پشتیبانی این سایت بهره‌مند شوید. این سامانه به شما کمک می‌کند که در سریع‌ترین زمان ممکن، همان سالن همایش دلخواه و مناسب خودتان را شناسایی و اجاره کنید.

سالن‌های دیگر این مرکز همایش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر سالن یا کلاس و… برای اجاره دارید حتما جهت ثبت رایگان اطلاعات سالنتون در سلام حرفه ای تماس بگیرید یا در واتساپ پیام بدهید.