اجاره سالن‌های همایش تماشاخانه ایرانشهر

تماشاخانه‌ ایرانشهر به عنوان یکی از جذاب‌ترین مراکز فرهنگی تهران در مجموعه تاریخی «باغ هنرمندان» و «خانه هنرمندان» قرار دارد.

این مجموعه به وسعت ۲۵۰۰ متر مربع، دارای چندین سالن مجهز با امکانات مدرن است که برای برگزاری انواع همایش، کنفرانس، سمینار، کارگاه آموزشی و غیره تدارک دیده شده‌اند.

سالن‌های همایش تماشاخانه ایرانشهر از بهترین تکنولوژی تصویربرداری و صدابرداری برخوردار هستند.

از طرفی با اجاره هرکدام از آنها می‌توانید از فضای نمایشگاهی، پارکینگ بزرگ و اتاق VIP به همراه سالن جانبی و سیستم تهویه مطبوع پیشرفته بهره‌مند شوید.

یک نکته بسیار جذاب درباره تماشاخانه ایرانشهر، تنوع گسترده سالن‌ها و همچنین اعتبار آن است.

این مجموعه یکی از پاتوق‌های هنرمندان و بازیگران مطرح کشور است و به همین دلیل، انتخاب آن به عنوان محل برگزاری همایش یا کنفرانس، جذابیت خاص خود را دارد.

تماشاخانه ایرانشهر در نزدیکی کافه ریگولتو و زیر مجموعه آن قرار دارد. این مجموعه با کادری مجرب و حرفه‌ای، آماده پذیرایی از میهمانان شما است.

این مرکز یکی از بهترین گزینه‌ها برای اجاره سالن همایش در تهران است. شما می‌توانید با کمک سایت سلام حرفه‌ای، هرکدام از سالن‌های تماشاخانه ایرانشهر را در بهترین قیمت، اجاره کنید.

سالن‌های همایش تماشاخانه ایرانشهر

سالن‌های همایش تماشاخانه ایرانشهر از امکانات جذابی مانند پروژکتور فلت فرزنل، فلت اسپات، پروفیل اسپات، دستگاه مه ساز مناسب کنسرت‌ها و جشنواره‌ها، فلشر، میکسر صدا ۲۴ و ۳۶ خطی، میکروفون‌های تخصصی و سیستم ضد حریق به همراه سیستم پیشرفته تأسیسات حرارتی و برودتی و تهویه مطبوع برخوردار هستند.

این سالن‌ها دارای اتاق گریم، تجهیزات کامل ضبط و پخش و همچنین صدابرداری و تصویربرداری حرفه‌ای هستند. علاوه بر این در هر سال می‌توانید از پروژکتور نور پرداری نیز استفاده کنید.

سالن‌های این مرکز عبارت هستند از:

  • سالن استاد ناظر زاده کرمانی: با ظرفیت ۲۱۲ صندلی ثابت و ۳۰ صندلی پرتابل و امکانات پیشرفته صوتی و تصویری
  • سالن استاد سمندریان: با ظرفیت ۳۴۶ صندلی به همراه تجهیزات پیشرفته نورپردازی، صوتی و تصویری

شما می‌توانید از این سالن‌ها برای برگزاری انواع تئاتر، کنسرت، همایش، کنفرانس، سمینار، جلسات علمی یا نشست‌های تخصصی استفاده کنید.

با وجود این سالن‌ها و امکانات جذاب، می‌توان تماشاخانه ایرانشهر را دروازه‌ای به سوی رویدادهای به یاد ماندنی دانست.

به یاد داشته باشید که هنگام اجاره سالن همایش در این مرکز، باید به پارامترهایی مانند ظرفیت سالن، ابعاد و وسعت آن، امکانات و تجهیزات و همچنین راه‌های دسترسی از نقاط مختلف شهر توجه کنید.

با این حال، شما می‌توانید با مراجعه به سایت سلام حرفه‌ای، با تمام ویژگی‌ها، امکانات، قیمت و شرایط سالن‌ها در این مرکز آشنا شوید.

اجاره سالن همایش تماشاخانه ایرانشهر

سالن‌های همایش تماشاخانه ایرانشهر، به عنوان یکی از معتبرترین و شناخته شده‌ترین مجموعه‌های فرهنگی و هنری ایران، مفتخر است که سالن‌های خود را برای میزبانی از رویدادهای شما ارائه دهد.

از جمله مزایای این مرکز می‌توان به دسترسی آسان به مترو و اتوبوس، برندینگ قوی و شناخته شده، فضایی حرفه‌ای و تخصصی با امکانات مدرن و همچنین پرسنل کارآزموده و قیمت مناسب اشاره کرد.

برای رزرو سالن همایش تماشاخانه ایرانشهر و دریافت مشاوره رایگان می‌توانید به سایت رسمی سلام حرفه‌ای مراجعه کنید.

سالن‌های دیگر این مرکز همایش

اجاره سالن استاد ناظرزاده کرمانی سالن‌های همایش تماشاخانه ایرانشهر

اجاره سالن استاد ناظرزاده کرمانی سالن‌های همایش تماشاخانه ایرانشهر

سالن جانبی :ندارد
اتاق VIP:: ندارد
پارکینگ : :دارد
نمایشگاه : دارد

اجاره سالن استاد سمندریان سالن‌های همایش تماشاخانه ایرانشهر

سالن جانبی :ندارد
اتاق VIP:: ندارد
پارکینگ : :دارد
نمایشگاه : دارد

اگر سالن یا کلاس و… برای اجاره دارید حتما جهت ثبت رایگان اطلاعات سالنتون در سلام حرفه ای تماس بگیرید یا در واتساپ پیام بدهید.