اجاره سالن‌های همایش محک

نام «موسسه خیریه محک» به عنوان یکی از درخشان‌ترین مراکز همایش‌های ملی و بین‌المللی بسیار شناخته‌شده است.

این موسسه خیریه در تهران دارای دو سالن آمفی‌تئاتر بزرگ و چندمنظوره است که برای برگزاری همایش‌ها و کنفرانس‌های شما به امکانات مدرن مجهز شده‌اند.

شما می‌توانید از پتانسیل ویژه این سالن‌ها برای برگزاری انواع نمایشگاه تخصصی و عمومی، همایش، سمینار، نشست علمی و کنفرانس‌های تخصصی استفاده کنید. این سالن‌ها همچنین برای برگزاری جشنواره‌ها، یادبودها و رونمایی‌ها نیز بسیار مناسب هستند.

سالن‌های همایش محک، کاملاً آکوستیک هستند و هرکدام از آنها به امکانات پیشرفته صدابرداری و تصویربرداری مجهز شده‌اند.

ازجمله امکانات موجود در سالن‌های خیره محک، می‌توان به ویدئو پروژکتور، قابلیت کانکت کردن لپ‌تاپ و سیستم به پروژکتور برای نمایش روی پرده، اتاق فرمان حرفه‌ای، میکسر ۱۶ کانال، پیانو رویال و نورپردازی حرفه‌ای اشاره کرد.

علاوه بر این، امکاناتی مانند میکروفون‌های دستی، سیستم صدای Surround، سیستم گرمایش و سرمایش به همراه تهویه مطبوع و همچنین قابلیت ضبط مراسم روی DVD همراه با Edit در این سالن‌ها تدارک دیده شده است.

ویژگی طلایی مرکز خیریه محک، نزدیکی به ایستگاه مترو و اتوبوس و همچنین نقاط مهم شهر است. خیریه محک در خیابان اشرفی اصفهانی، پایین‌تر از پونک واقع شده است.

این مرکز برای اجاره سالن همایش در تهران، یکی از بهترین پیشنهادها است. شما می‌توانید از طریق سایت سلام حرفه‌ای، سالن موردنظر خود را در خیریه محک رزرو و اجاره نمایید.

سالن‌های همایش محک

در خیریه محک و سالن بزرگ با امکانات کامل صوتی و تصویری وجود دارد. این سالن‌ها عبارت هستند از:

  • سالن آمفی تئاتر: با ظرفیت ۲۷۲ نفر در طبقه دوم بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودک محک به همراه امکاناتی مانند نورپردازی، تصویربرداری، صدابرداری، اتاق فرمان و سیستم‌های تهویه و گرمایش و سرمایش. علاوه بر این سالن، یک آمفی تئاتر دیگر با ظرفیت ۵۲۰ نفر در طبقه دوم وجود دارد که از آکوستیک حرفه‌ای و امکانات پیشرفته برخوردار است.
  • سالن کنفرانس: با ظرفیت ۲۲ نفر در طبقه اول؛ مناسب برای جلسات، کارگاه‌های آموزشی، نشست‌های علمی و دوره‌های آموزشی

در سالن‌ کنفرانس محک، یک ویترین شامل هدایا و تقدیرنامه‌های موسسه خیریه محک وجود دارد که نشانی از افتخار و سابقه طولانی این موسسه در خدمات رسانی به مردم عزیز است.

اجاره سالن همایش محک

موقعیت جغرافیایی عالی، امکانات مدرن و پرسنل مجرب و آموزش‌دیده همگی تنها بخشی از مزیت‌های طلایی سالن‌های همایش محک است.

این موسسه دارای سابقه درخشان در برگزاری انواع همایش و کنفرانس در سطح ملی است و به همین دلیل، یکی از گزینه‌های ایده‌آل برای میزبانی از مراسم‌ها و رویدادهای شما است.

کلیه همایش‌ها و کنفرانس‌ها در این موسسه با رعایت استانداردهای جهانی در زمینه میزبانی و پذیرایی از همایش‌ها برگزار می‌شوند.

اگر می‌خواهید همایش‌های خود را در یک محیط و فضای با کیفیت برگزار کنید، فرصت را از دست ندهید. شما می‌توانید از هم اکنون با مراجعه به سایت سلام حرفه‌ای، سالن همایش متناسب با ظرفیت و نیاز خود را رزرو و اجاره کنید.

سلام حرفه‌ای با ارائه پشتیبانی آنلاین و مشاوره رایگان، بهترین ایده‌ها و سالن‌های کنفرانس را به شما معرفی خواهد کرد.

سالن‌های دیگر این مرکز همایش

اجاره سالن آمفی تئاتر مرکز همایش‌های هتل سیمرغ

اجاره سالن آمفی تئاتر سالن‌های همایش محک

سالن جانبی :ندارد
اتاق VIP:: ندارد
پارکینگ : :دارد
نمایشگاه : دارد
اجاره سالن کنفرانس سالن‌های همایش محک

اجاره سالن کنفرانس سالن‌های همایش محک

سالن جانبی :ندارد
اتاق VIP:: ندارد
پارکینگ : :دارد
نمایشگاه : دارد

اگر سالن یا کلاس و… برای اجاره دارید حتما جهت ثبت رایگان اطلاعات سالنتون در سلام حرفه ای تماس بگیرید یا در واتساپ پیام بدهید.