بهترین پادکست های کسب و کار اینترنتی و کارآفرینی

بهترین پادکست های کسب و کار اینترنتی

در دنیای امروزی پر از فناوری و ارتباطات، پادکست‌ها به عنوان یکی از محبوب‌ترین وسایل برای یادگیری و الهام گرفتن در زمینه کسب و کار اینترنتی و کارآفرینی توسط علاقمندان و فعالان این حوزه‌ها به شمار می‌روند. با پرداختن به موضوعات متنوعی از راه‌اندازی و مدیریت استارتاپ‌ها تا رازهای موفقیت در دنیای کسب و کار، پادکست‌ها فرصتی بی‌نظیر برای شنیدن تجارب موفقین و آموختن از خطاها و چالش‌هایی است که آن‌ها در طول مسیر پیش روی خود روبرو شده‌اند.

در این مقاله، به بررسی بهترین پادکست‌هایی که به موضوع کسب و کار اینترنتی و کارآفرینی می‌پردازند، می‌پردازیم. از پادکست‌هایی که به ارائه راهنمایی‌ها و نکات کلیدی برای رشد و توسعه کسب و کارهای اینترنتی می‌پردازند، تا برنامه‌هایی که شاهد گفتگوهای پر ارزش با توسعه‌دهندگان و کارآفرینان موفق هستیم، هدف ما در این مقاله ارائه یک راهنمای کامل و کارآمد برای علاقه‌مندان به این حوزه‌هاست. امیدواریم که این مقاله به عنوان راهنمایی مفید برای افرادی که می‌خواهند در دنیای دیجیتال و کارآفرینی به موفقیت دست یابند، مفید واقع شود.

 

بهترین پادکست های کسب و کار اینترنتی

اطلاع از اخرین پادکست های سلام حرفه ای

معرفی بهترین پادکست های کسب و کار

همانطور که گفتیم امروزه یکی از روش های محبوب و البته مناسب و مفید برای آشنایی با انواع کسب و کار های اینترنتی و نحوه پیشرفت در آنها گوش دادن به پادکست های با کیفیت است. در ادامه پادکست هایی را به شما عزیزان معرفی کرده ایم که تا کنون بیشترین بازدید را داشته اند.

پادکست طبقه ۱۶

این پادکست به عنوان یکی از بهترین پادکست های ایرانی برای کسب و کار اینترنتی شناخته شده است که با میزبانی از سهیل علوی یکی از کارآفرینان موفق می باشد. در این پادکست طبق تجربه های سهیل علوی تمام نکات موفقیت در کسب و کار های اینترنتی برای شما عزیزان توضیح داده می شود. همچنین ایده هایی برای کسب درآمد در این پادکست گفته میشود که میتوانید از آن استفاده کنید. کسانی که در کسب و کار نوپا هستند با گوش دادن به این پادکست به خوبی مسیر موفقیت خود را پیدا میکنند و بدون هدر دادن وقت به موفقیت های بزرگی دست می یابند. البته هنگام گوش دادن به این پادکست لازم است که با دقت به تجربیات کارآفرینان موفق توجه شود و آنها را بررسی کنید.

پادکست ۱۰ صبح

پادکست ۱۰ صبح یکی دیگر از بهترین پادکست ها برای کسب و کار اینترنتی است. گویندگان این پادکست میثم زرگرپور و امید اخوان می باشند. این پادکست شامل معرفی بهترین بیزینس ها می شود و با توضیحات مفید و کامل شما را به خوبی از سردرگمی و بیکاری در می آورد. همچنین این پادکست به عنوان یک پادکست بسیار مناسب برای مدیریت محسوب میشود. به طور کلی در این پادکست میتوانید موضوع های گوناگونی مانند کسب و کار ، تامین مالی، راه اندازی کسب و کار و… را بررسی کنید و آموزش ببینید. در این پادکست موسس بیزینس های معروف نیز مصاحبه خواهند کرد که از تجربیات آنها به خوبی می توانید استفاده کنید.

پادکست کاریزما

یکی دیگر از بهترین پادکست های کسب و کار پادکست کاریزما است. در این پادکست متخصصانی که در بازار مالی فعالیت حرفه ای دارند صحبت میکنند و تجربیات خود را به اشتراک میگذارند. بنابراین این پادکست برای افرادی که به بازار مالی علاقه مند هستند مطمئنا به این پادکست نیاز دارند. شما به خوبی می توانید در این پادکست تمام نکات و راه حل های راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی موفق را یاد بگیرید. هر چیزی که برای توسعه فردی لازم است نیز در این پادکست بررسی میشود.

پادکست پولاریس

این پادکست در بین انواع پادکست های فارسی به عنوان بهترین شناخته شده است. این پادکست شما را با ویژگی های رهبران آشنا میکند که در اصل به طور کامل یاد میگیرید که چگونه رهبری کار خود را داشته باشید و مدیریت های لازم را برای موفقیت کسب و کار اینترنتی خود انجام دهید. بنابراین با گوش دادن به این پادکست نقش رهبری را به خوبی یاد میگیرید و کسب و کارتان را به طور اصولی و با نظم و برنامه شروع خواهید کرد. سازندگان این پادکست با تحقیقات و توجه به مقالات، ویدیو ها و پادکست های خارجی توانسته موضوعات مختلفی را پوشش دهد.

پادکست کار کست

“کارکست” نیز یک پادکست بسیار محبوب است که به موضوعات مرتبط با کسب و کار می‌پردازد. این پادکست از مصاحبه‌هایی با رهبران کسب‌وکارها و افراد با تجربه استفاده می‌کند تا در مورد راه‌اندازی کسب‌وکار و چالش‌هایی که روبه‌روی کارآفرینان قرار می‌دهد، با جزئیات کامل صحبت کند. از آنجایی که چالش‌های کسب‌وکار در ایران با سایر نقاط جهان متفاوت هستند، این پادکست به دنبال مصاحبه با مدیران کسب‌وکارها است تا تجربیات آن‌ها را به مخاطبان ارائه دهد. میزبان این پادکست، در هر قسمت به مصاحبه با فردی با تجربه در زمینه کسب‌وکار می‌پردازد و از این طریق اطلاعات مفیدی درباره راه‌اندازی کسب‌وکار و موفقیت‌ها و چالش‌های آن به مخاطبان ارائه می‌دهد. علاوه بر مصاحبه‌ها، همچنین به بررسی برخی مقالات موفق در حوزه کسب‌وکار می‌پردازد تا مخاطبان بتوانند از تجارب دیگران نیز بهره‌مند شوند.

پادکست اگزیت

یکی از مهمترین موضوعاتی که باید در حوزه کسب و کار بلد باشید موضوعات مالی و همچنین جذب سرمایه است. پادکست اگزیت یکی از بهترین پادکست های ایرانی در حوزه مالی و جذب سرمایه برای استارت کار است. بنابراین نیاز دارید که قبل از راه اندازی هر کسب و کاری در حوزه مالی و مدیریت های مالی و سرمایه گذاری را به خوبی یاد بگیرید. علاوه بر اینکه با گوش دادن به این پادکست میتوانید مهارت جذب سرمایه و تامین مالی را در خود تقویت کنید میتوانید به تجربه های افراد متخصص نیز با مصاحبه هایی که انجام می شود گوش دهید. در این مصاحبه از موفقیت ها و شکست های این افراد صحبت میشود.

اگر سالن یا کلاس و… برای اجاره دارید حتما جهت ثبت رایگان اطلاعات سالنتون در سلام حرفه ای تماس بگیرید یا در واتساپ پیام بدهید.